Hliníková okna

e to tříkomorový systém určený pro výrobu venkovních dveří, oken a různých výkladních skříní. Tepelná vložka o šířce až 24 mm použitá v profilech, vyrobená z polyamidu obohaceného přísadou vícesměrového skelného vlákna, významně zlepšuje mechanickou odolnost vnější a vnitřní komory profilů.

Tepelná vložka byla navíc vybavena těsnícím vláknem Coex, které během procesu vypalování práškové lakovaných profilů vytváří spolehlivou paroizolaci a dokonalé utěsnění.

Dveřní profily IMPERIAL mají součinitel prostupu tepla UR = 2,2÷2,3 W/m2K, což jim dává místo v materiálové skupině 2.1 podle DIN 4108.

Díky následujícím parametrům, jako velká šířka profilů 65 mm (okenní a dveřní rámy, sloupky, dveřní křídla), 74 mm (okenní křídla) a tloušťce pláště 1.7÷2.0 mm byl získán pevný, stabilní profil, který umožňuje výrobu dveří s maximálním rozměrem křídla: šířka 1300 mm při maximální výšce 2200 mm, šířka 1200 mm při maximální výšce 2400 mm.

Zásluhou systému upevnění výplně: od 4 do 51 mm (umožňuje také zasklívání zvenčí), používání značkového kování a široké palety řešení prahů je systém velmi moderní a všestranný.

Předností oken IMPERIAL je možnost vybrat křídlo přiměřené rozměrům okna (několik druhů okenních rámů a křídel) a vybrat křídlo podle kování, existují křídla určená pro typická hliníková kování, v souladu se standardem EURO, i pro typická kování k PVC oknům.

Užívání

  • výkladní skříně zasklené zdvojenými i jednoduchými skleněnými tabulemi
  • okna otevírací a sklápěcí, otevírací, sklápěcí, sklápěcí a posuvná
  • dveře otevírané ven, dovnitř, jedno- a dvoukřídlé, se světlíky
  • výkyvné a posuvné dveře
  • otáčivá okna se svislou a vodorovnou osou otáčení