Fasády a malby

Fasády width=70% height=

1

Jsme specialisté na zateplení. Můžeme Vám poradit, který fasádní polystyren zvolit. Zateplení fasád pro Vás nebude žádný problém a získáte zateplení s garancí a zárukou.

2

Poskytujeme komplexní zateplení fasád s poradenstvím a kompletním servisem. U nás naleznete pouze značkový a kvalitní materiál, a to za velkoobchodní ceny.

3

Nevíte-li si rady s výběrem vhodného zateplovacího materiálu, vypracujeme pro Vás cenovou nabídku na míru Vašemu projektu.

Naší hlavní činností je zateplení fasád, ale také jsme schopni realizovat komplexní *zateplení domu* (výměna oken a dveří, zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení podlah), také se zabýváme rekonstrukcí domů a bytů a též můžeme Vám zajistit i tepelná čerpadla a solární panely.

Zateplení fasád

Všechny materiály, které používáme pro tuto činnost jsou zapsány v seznamu výrobků a technologií v programu Zelená úsporám.

K zateplení fasád používáme certifikované zateplovací systémy od firem WEBER, CERESIT, BAUMIT. Tito výrobci se zateplením fasád zabývají již dlouhá léta a v tomto oboru patří mezi top firmy. Pokud si pro zateplení fasády vyberete jednoho z těchto výrobců, tak získáte vysoce kvalitní a lety prověřené certifikované systémy. Samozřejmě jsme schopni realizovat zateplení fasád od všech výrobců.

Na námi zateplené fasády poskytujeme záruku v délce 60 měsíců.

Co Vám přinese zateplení fasád?

Zateplením fasády především snížíte spotřebu energie na vytápění Vašeho domu, ale zároveň získáte i nový a modernější vzhled budovy. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu, také se značně prodlouží životnost Vašeho domu a v neposlední řadě Vám zateplení fasád zhodnotí tržní cenu domu. Zateplením fasád se dá ušetřit 30 až 60 % nákladů na vytápění, to se rovná nížší provozní výkon topné soustavy, což vede k jeho delší životnosti.

Zelená úsporámZateplení fasád je investice, která se Vám vrátí a díky dotacím z programu Zelená úsporám je délka návratnosti podstatně kratší. Zelená úsporám na zateplení fasád a mnoho dalšího...

Díky programu Zelená úsporám můžete zažádat o dotaci na zateplení Vašeho domu.

Dotace ze 'Zelené úsporám' můžete žádat na zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení podlah